Home Video Zonhoven heeft een nieuwe ridder: Ruben Roosen

Zonhoven heeft een nieuwe ridder: Ruben Roosen

1483

Het carnavalsseizoen is opnieuw begonnen. Afgelopen zondag 11 november om 11.11 uur hebben de Zonneridders de vlag weer gehesen aan het ‘Zonneriddere’ op het Kerkplein.

De Raad van 11 die het hele carnavalsgebeuren in onze gemeente organiseert, heeft ook een nieuwe ridder aangesteld. Dat gebeurt in het carnaval officieel op de knieĆ«n en met het zwaard. Voorzitter Eddie Vaes nam zo Ruben Roosen op bij de oppercarnavalisten van Zonhoven. “We hopen de volgende seizoenen nog meer te verjongen, om het carnaval in onze gemeente verder te zetten.” Binnenkort wordt ook in het grootste geheim de Prins Carnaval en zijn hele prinsenfamilie verkozen. Op het grote bal op 5 januari 2019 worden zij voorgesteld.